Pamiątka z okazji zakończenia szkoły

Ostatnimi czasy zwykło się wręczać nauczycielom rozmaite upominki z okazji zakończenia roku szkolnego. Dlaczego więc i uczniom nie podarować czegoś na pamiątkę? Z pewnością byliby miło zaskoczeni, tym bardziej, jeżeli był to już ostatni rok w tej szkole. Jako nauczyciel powinieneś o to zadbać. Zresztą i ty wiele na tym zyskasz… – przede wszystkim dobrą opinię. Zastanawiasz się co podarować uczniom na zakończenie szkoły? Podpowiadamy!

Wybierz coś, co nie zużyje się w ciągu kilku dni

Wybrany przez Ciebie upominek powinien być trwały, aby nie zużył się w ciągu kilku dni, czy nawet miesięcy. Warto, aby służył, jako pamiątka. Dlatego, jeżeli kupisz im słodycze, znikną błyskawicznie, zapewne jeszcze tego samego dnia, już w drodze powrotnej do domu. Przez co już dzień później nie będą o nim pamiętać. Młodzi ludzie uwielbiają rozmaite akcesoria do urządzeń mobilnych i komputerów, ale by kupić coś, co będzie służyło przez długi czas, trzeba się wykosztować. Zresztą, tu nie o to chodzi. Zakończenie roku to okazja do tego, aby podarować uczniom coś na pamiątkę i zarazem podziękować za wspólne lata nauki i ciężkiej pracy.

Czym powinien wyróżniać się prezent dla uczniów?

Prezent dla uczniów z okazji zakończenia szkoły powinien być:

  • w miarę możliwości praktyczny,
  • oryginalny,
  • dostosowany do ich wieku,
  • trwały.

Pytanie tylko – czy taki upominek może być automatycznie tani? Wydawać się może, że nie. Ale tak naprawdę wystarczy dobrze przemyśleć temat, aby uświadomić sobie, że jednak są prezenty, które spełniają wszystkie te warunki i jednocześnie są dostępne w całkiem przystępnej cenie. Mamy świetną propozycję.

Zawieszka na zakończenie roku szkolnego

To w końcu co warto im kupić?

Ostatnimi czasy bardzo dużą popularnością cieszą się drewniane upominki dla uczniów na zakończenie szkoły. Występują w postaci statuetek, zawieszek oraz magnesów na lodówkę. Tworzone z wysokiej jakości drewna doskonale się prezentują i są przy okazji bardzo trwałe. Serca te wykańczane są specjalnym grawerem, na który składa się kolorowy obrazek, zawsze dostosowany do okoliczności oraz tekst. Treść widniejąca na każdym z tych serc to miłe słowa typu: Dziękuję Wam za wytężoną pracę w roku szkolnym. Choć kombinacji w tym zakresie jest wiele. Już teraz możesz przekonać się o tym samodzielnie. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą.

Takie właśnie serca znajdziesz na naszym blogu. Zapoznaj się z nimi i wybierz coś dla swoich uczniów. Poznaj też liczne porady, dzięki którym szybko trafisz na idealny prezent.