Oryginalne upominki dla mężczyzny

Mężczyzna nie zdradza swojego zadowolenia z prezentu, który otrzymuje. Najczęściej jego tajemnicza mina jest zarazem ogromną zagadką dla kobiety, która go obdarowuje. Nie oznacza to jednak, że prezent jest nietrafiony czy zły. Mężczyźni po prostu tak mają. Cieszą się wewnątrz, a cieszą ich prezenty zarówno praktyczne, jak i te, które mają służyć, jako pamiątka. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent z okazji Dnia Mężczyzny, podpowiadamy, co warto kupić.

magnesy dla mężczyzny

Krawat, skarpety, kapcie… – może i praktyczne, ale zbyt banalne

Ilu to mężczyzn na różne okazje dostało krawat, skarpety czy kapcie z okazji Świąt, Imienin czy Dnia Mężczyzny właśnie. Nie jest to jednak zbyt oryginalny pomysł. Prezenty te wydają się „oklepane” i już dawno nieatrakcyjne. Wiele kobiet jest zdania, że upominek dla faceta musi być praktyczny. Może i coś w tym jest, ale… powyżej wymienione pomysły to jednak dawno znudzony „temat”. Co w takim razie powinnaś podarować swojemu mężczyźnie w dniu jego święta? Mamy kilka podpowiedzi.

Oryginalny upominek robi wrażenie

Właściwie oryginalne pomysły na prezent dla męża czy po prostu faceta przewijają się w różnych miejscach. Spotkać je można w internecie, w sklepach, na ulotkach, w gazetach itd. Musisz jednak pamiętać, że konkretny prezent nie dla każdego jest oryginalny. Zwykle te same rzeczy są postrzegane przez różne osoby w zupełnie inny sposób. Te, które najczęściej uchodzą za oryginalne to między innymi: wszelkiego typu gadżety z grawerem, skórzane teczki na dokumenty, alkohole z wyższej półki, bilety upoważniające do skorzystania z rozmaitych atrakcji (skok na bungee, lot balonem, skok ze spadochronem, lot motoparalotnią czy np. jazda szybkim samochodem). Wymieniać można bardzo długo. Jeżeli jednak będziesz wybierać prezent spośród tych propozycji, musisz zastanowić się, czy spodoba się Twojemu mężczyźnie, bo skoro np. ma lęk wysokości, to z wielu zaproponowanych prezentów powinnaś zrezygnować i wybrać coś bezpieczniejszego.

statuetka na dzień mężczyzny

Warto dać mu coś na pamiątkę

Ponieważ Dzień Mężczyzny to nie okrągłe urodziny czy inna równie ważna okazja, warto pomyśleć o nieco drobniejszym prezencie. Kup swojemu facetowi pamiątkę, która będzie przypominała o Tobie każdego dnia. Może to być na przykład drewniane serce w postaci statuetki, zawieszki albo magnesu na lodówkę. Serca wykończone grawerem to jedyna w swoim rodzaju pamiątka, która świetnie się prezentuje i długo służy. Jeżeli interesuje Cię ten pomysł, zapoznaj się z zawartością naszego bloga, na którym być może znajdziesz kolejne pomysły na prezent dla swojego mężczyzny.